ghaleh
23 آذر 1401 - 18:47

دانشجویان باید با بصیرت و آگاهی در برابر توطئه دشمنان قرار گیرند

سنندج- معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دانشجویان باید با بصیرت و آگاهی در برابر توطئه دشمنان قرار گیرند و برای هر چیز یا دلیلی بیاورید یا دلیلی بخواهید.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در دیدار با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کردستان در سنندج، اظهار داشت: شما دانشجویان اهل تحقیق هستید و باید برای هر چیز یا دلیلی بیاورید یا دلیلی بخواهید.

وی با بیان اینکه در ارتباط با مرگ خانم ژینا امینی دلیل و مدرک قانع کننده‌ای توسط دشمن برای اثبات قتل این خانم وجود نداشت تا ارائه دهند، افزود: دشمن به واسطه مرگ خانم مهسا امینی اهداف شوم در براندازی این انقلاب را که سال‌ها در پشت پرده نگه داشته بود، رو کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن با یک شبکه عظیم و با به راه انداختن جنگ شناختی در حال مبارزه و دشمنی کردن است و شما باید با بصیرت و آگاهی در مقابل این جنگ به مبارزه برخیزید.

به گفته سردار نقدی آثار پیاده سازی تفکر غرب در خصوص زن، تفکری بی پایه و اساس است چرا که دشمن به خوبی می‌داند که در این انقلاب جایگاه زن جایگاه ویژه ای بوده است و ضریب پیشرفت زنان در این کشور بالاتر از هر کشور دیگر است.

وی تصریح کرد: دشمن به خوبی می‌داند بزرگترین افتخار این انقلاب پیشرفت زنان آن در هر مقطعی از تاریخ است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران عنوان داشت: انقلاب اسلامی بسیار شفاف و روشن است و چیزی برای پنهان کردن از مردمش ندارد و ما همیشه تسلیم منطق و حقیقت هستیم.

وی با بیان اینکه دشمن به ما عنوان دیکتاتور را می‌دهد و این در حالی است که تمام انتخابات‌ها در این کشور توسط خود مردم انجام می‌گیرد افزود: این در حالی است که بسیاری از همین کشورهایی که امروز ما را متهم می‌کنند حتی یک صندوق انتخاباتی نمایشی ندارند.

سردار نقدی خطاب به دانشجویان اظهار داشت: شما به عنوان قشر آگاه جامعه نباید تصورات باطل را در ذهن خود جای دهید و باید هر موضوعی را با منطق و حقیقت هر آنچه که هست بپذیرید.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری در طول ٦ سال اخیر عنوان نام سال را تولید در کشور قرار داده است و این نشانه‌ی خود کفایی و پویایی و عدم وابستگی این انقلاب به کشورهای خارجی است و قطعاً دشمن این همه پیشرفت را تاب نخواهد آورد و درصدد دشمنی با جوانان ما خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 911137